Dodaj firmę do katalogu
Nagrobki Żyrardów
Nagrobki Żyrardów

Nagrobki Żyrardów


Kamieniarstwo   ul. Limanowskiego 11, 96-300 Żyrardów
Nagrobki - Żyrardów i okolice.
Tagi: nagrobki Żyrardów,  dobre nagrobki Żyrardów,  tanie nagrobki Żyrardów,  najlepsze nagrobki Żyrardów,  nagrobki,  sprzedaż nagrobków,  produkcja nagrobków,  producent nagrobków,  Radziejowice,  Puszcza Mariańska,  Wiskitki,  Mszczonów,  w Żyrardowie,  Żyrardów,  Żyrardów i okolice,  powiat żyrardowski

Wyślij wiadomość


Wyślij wiadomość Kopiuj do schowka

Email skopiowany!

Telefon

Zadzwoń Kopiuj do schowka

Numer skopiowany!

Telefon

Zadzwoń Kopiuj do schowka

Numer skopiowany!

Informacje

Produkcja nagrobków i pomników
Firma kamieniarska Łazarczyk specjalizuje się w produkcji nagrobków i pomników z granitu. Naszą siedzibę i zakład produkcyjny znaleźć można w Żyrardowie. Jesteśmy firmą wielopokoleniową początki naszej działalności sięgają lat 40-tych. Wieloletnie doświadczenie w obróbce kamienia sprawiło, że wykonywane przez nas nagrobki są zawsze na najwyższym poziomie.

Stosowane przez nas kamienie do produkcji nagrobków są materiałami wysokiej jakości, dzięki czemu nasze zlecenia cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem i cechują się pełnym profesjonalizmem naszego wykonania. Naszą specjalnością jest produkcja nagrobków, które są wykonane z wyselekcjonowanego granitu. Takie właśnie nagrobki cechują się przede wszystkim wysoką trwałością, a także solidnością, którą widać w wykonaniu.


Produkcja nagrobków z granitu
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór oferowanych przez nas kamieni, a także wzorów nagrobków, spośród których mogą Państwo wybierać najbardziej interesujący wzór.

Posiadamy ponad 100 gotowych wzorów nagrobków na placach ekspozycyjnych w Żyrardowie róg Limanowskiego 11 i Środkowej oraz w Warszawie przy ul. Św. Wincentego 69.


Jak realizujemy usługi kamieniarskie?
Wykonywane przez nas zlecenia produkcji nagrobków i pomników realizujemy zaczynając od projektu, wraz z prezentacją wizualizacji przygotowanej specjalnie na prośbę klienta. Dzięki temu mają Państwo lepszy obraz tego jak będzie wyglądał ostateczny rezultat i przez to możecie Państwo jeszcze lepiej dopasować wykonany przez nas produkt do swoich potrzeb.

Nasi klienci cenią sobie przede wszystkim elastyczność naszej firmy kamieniarskiej. Jesteśmy jedną z nielicznych firm, która oferuje tak szeroki zakres płatności i zamówień. Swoją siedzibę mamy w Żyrardowie, jednak świadczymy swoje usługi głównie dla klientów z województwa mazowieckiego. Obsługujemy także klientów z poza naszego województwa, jeśli jest to możliwe. Realizując zamówienie dojeżdżamy również do naszego klienta.

Kontakt

Nazwa firmy
Nagrobki Żyrardów
Adres
ul. Limanowskiego 11, 96-300 Żyrardów
Telefon
Telefon 2
E-mail
WWW
Facebook
-
Youtube
-
Instagram
-

Wyślij wiadomość

Tagi

Tagi:
nagrobki Żyrardów,  dobre nagrobki Żyrardów,  tanie nagrobki Żyrardów,  najlepsze nagrobki Żyrardów,  nagrobki,  sprzedaż nagrobków,  produkcja nagrobków,  producent nagrobków,  Radziejowice,  Puszcza Mariańska,  Wiskitki,  Mszczonów,  w Żyrardowie,  Żyrardów,  Żyrardów i okolice,  powiat żyrardowski

Odsłony: 16

Mapa

Używamy plików cookies.