Dodaj firmę do katalogu
Wentylacja Kartuzy
Wentylacja Kartuzy

Wentylacja Kartuzy


Klimatyzacja, Wentylacja   Chłodnictwo   ul. Mirachowska 55 , 83-340 Sierakowice
Wentylacja - Kartuzy i okolice.
Tagi: wentylacja Kartuzy,  profesjonalna wentylacja Kartuzy,  dobra wentylacja Kartuzy,  tania wentylacja Kartuzy,  najlepsza wentylacja Kartuzy,  wentylacja,  usługi wentylacyjne,  montaż wentylacji,  montaż wentylatorów,  serwis wentylacji,  naprawa wentylacji,  montaż urządzeń wentylacyjnych,  serwis urządzeń wentylacyjnych,  Kartuzy,  Sierakowice,  Żukowo,  Przodkowo,  Stężyca,  Somonino,  Sulęczyno,  Chmielno,  powiat kartuski,  gmina Kartuzy,  Kartuzy i okolice

Wyślij wiadomość


Wyślij wiadomość Kopiuj do schowka

Email skopiowany!

Telefon

Zadzwoń Kopiuj do schowka

Numer skopiowany!

Telefon

Zadzwoń Kopiuj do schowka

Numer skopiowany!

Informacje

MARKLIM

Jesteśmy firmą zajmującą się systemami wentylacji, rekuperacji, klimatyzacji, chłodnictwa oraz instalacjami grzewczymi i hydraulicznymi w zakresie sprzedaży, dystrybucji, montażu, serwisu oraz dostawy, zarówno na użytek domowy, jak i komercyjny. Działamy od 2015 roku głównie na terenie województwa pomorskiego oraz kujawsko-pomorskiego, ale na życzenie klienta realizujemy usługi także w całym kraju. Właścicielami naszej firmy są doświadczeni fachowcy o wykształceniu kierunkowym.


Oferujemy usługi w zakresie projektowania, sprzedaży, dystrybucji, dostawy, montażu, napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych urządzeń, instalacji i systemów chłodniczych, w tym chłodnictwa transportowego, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, grzewczych, hydraulicznych, odzyskiwania ciepła.
Oferujemy usługi w zakresie:

projektowania,
sprzedaży,
dystrybucji,
dostawy,
montażu,
napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych

urządzeń, instalacji i systemów chłodniczych, w tym chłodnictwa transportowego, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, grzewczych, hydraulicznych, odzyskiwania ciepła.

Kompleksowa oferta połączona jest z wysokiej jakości produktami uzyskiwanymi od prestiżowych marek z wieloletnim doświadczeniem na rynku, w tym m.in. Panasonic, Thermal Master, Mitsubishi Electric, Fujitsu których nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem.

Usługi wykonujemy przede wszystkim w naszym rewirze, czyli województwie pomorskim i kujawsko-pomorskim – gdzie od lat działamy na rynku wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa –Kościerzyna, Gdynia, Gdańsk, Bydgoszcz, Toruń, Sopot, Słupsk, Wejherowo, Elbląg, Olsztyn, Łódź oraz inne to między innymi miasta, w których mamy licznych klientów zadowolonych z naszych usług. Na życzenie klientów oferujemy usługi także w innych częściach kraju.

Sprawdź naszą ofertę w zakresie serwisu oraz sprzedaży.
Skontaktuj się z nami, by uzyskać wstępny projekt i wycenę systemów chłodniczych czy grzewczych.

Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną urządzeń hydraulicznych, grzewczych, do rekuperacji, wentylacji, klimatyzacji – pomorskie i kujawsko-pomorskie są głównymi rejonami naszej sieci dystrybucji, ale dostarczamy też sprzęt na terenie całego kraju na życzenie klientów.

W ofercie mamy tylko wysokiej jakości urządzenia od prestiżowych producentów z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Mamy zaszczyt być autoryzowanym przedstawicielem i dystrybutorem tak znanych marek jak: Thermal Master, Panasonic, Klimor, Gah Refrigeration, Mitsubishi Electric, Midea.

Oferujemy całodobowy serwis, zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Nasi fachowcy 24 godziny na dobę siedem dni w tygodniu są gotowi na służenie radą i pomocą naszym klientom w zakresie napraw urządzeń i systemów chłodniczych, klimatyzacyjnych, rekuperacyjnych i wentylacyjnych oraz pomp ciepła.

Dostępność serwisu przez całą dobą stanowi niewątpliwy atut naszej firmy, który pokazuje, że satysfakcja klientów jest dla nas priorytetem. Dzięki możliwości natychmiastowego zgłoszenia awarii klienci zyskują gwarancję szybkiej naprawy, a ciągła i transparentna komunikacja daje klientom pewności, że ich urządzenia i systemy są w dobrych rękach.

Naprawy są przeprowadzane z najwyższą dbałością, fachowo i na dogodnych dla klienta warunkach. Pilne problemy traktowane są priorytetowo.

Serwis działa głównie na terenie województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Z racji oddziałów w Sierakowicach i Piotrkowie Kujawskim nasi fachowcy od rekuperacji, klimatyzacji, wentylacji miejscowości położone na północy Polski mają na tyle blisko, by szybko zareagować. Jest jednak możliwe działanie także na terenie całej Polski, zwłaszcza w przypadku stałych klientów.

Kontakt

Nazwa firmy
Wentylacja Kartuzy
Adres
ul. Mirachowska 55 , 83-340 Sierakowice
Telefon
Telefon 2
E-mail
WWW
Facebook
-
Youtube
-
Instagram
-

Wyślij wiadomość

Tagi

Tagi:
wentylacja Kartuzy,  profesjonalna wentylacja Kartuzy,  dobra wentylacja Kartuzy,  tania wentylacja Kartuzy,  najlepsza wentylacja Kartuzy,  wentylacja,  usługi wentylacyjne,  montaż wentylacji,  montaż wentylatorów,  serwis wentylacji,  naprawa wentylacji,  montaż urządzeń wentylacyjnych,  serwis urządzeń wentylacyjnych,  Kartuzy,  Sierakowice,  Żukowo,  Przodkowo,  Stężyca,  Somonino,  Sulęczyno,  Chmielno,  powiat kartuski,  gmina Kartuzy,  Kartuzy i okolice

Odsłony: 12

Mapa

Używamy plików cookies.