Dodaj firmę do katalogu
Klimatyzacja Reda
Klimatyzacja Reda

Klimatyzacja Reda


Usługi hydrauliczne   Energia odnawialna   Klimatyzacja, Wentylacja   ul. Gdańska 12/5 , 84-240 Reda
Klimatyzacja - Reda i okolice.
Tagi: klimatyzacja Reda,  profesjonalna klimatyzacja Reda,  dobra klimatyzacja Reda,  tania klimatyzacja Reda,  najlepsza klimatyzacja Reda,  klimatyzacja,  montaż klimatyzacji,  serwis klimatyzacji,  montaż klimatyzatorów,  naprawa klimatyzacji,  Reda,  w Redzie,  Reda i okolice,  gmina Reda

Wyślij wiadomość


Wyślij wiadomość Kopiuj do schowka

Email skopiowany!

Telefon

Zadzwoń Kopiuj do schowka

Numer skopiowany!

Telefon

Zadzwoń Kopiuj do schowka

Numer skopiowany!

Informacje

Warm Serwis

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Firma Warm Serwis jest obecna na rynku od 2009 roku specjalizuje się w instalacjach ogrzewania na bazie nowoczesnych źródeł energii, jakimi są m.in. pompy ciepła. Naszą pracę traktujemy jako pasję, a jako zespół cały czas rozwijamy nasze umiejętności oraz zdobywamy wiedzę z zakresu rozwiązań grzewczych.

W kontaktach z klientami wsłuchujemy się w stawiane wymagania, a każdy z projektów rozpatrujemy indywidualnie, zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Wieloletnie doświadczenie w branży pomaga nam doradzać w kwestii wyboru najbardziej optymalnego rozwiązania.


Klimatyzacja

Oferujemy doradztwo oraz montaż instalacji systemów klimatyzacyjnych. Jako firma zajmujemy się szeroko rozumianym komfortem w domach czy biurach.

Klimatyzacja jest jednym z nich i coraz częściej staje się nieodzownym elementem wyposażenia. Oferujemy profesjonalne, poparte doświadczeniem doradztwo w zakresie projektu, doboru systemu i urządzeń, dopasowane do oczekiwań klienta. Rozwiązania często opieramy na współpracy z pompami ciepła, które jako jedyne urządzenia są w stanie zapewnić komfort przez cały rok. Projektujemy i budujemy układy na bazie klasycznych systemów wodnych, w układach dwu czy cztero rurowych we współpracy z wymienionymi pompami ciepła lub agregatami wody lodowej, bądź na bazie systemów bezpośredniego odparowania.

Jako firma posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia oraz uprawnienia do obsługi i serwisowania urządzeń klimatyzacyjnych małych i dużych mocy.


Wentylacja / Rekuperacja

Wentylacja to często niedoceniany element, który ma bardzo duży wpływ na nasze zdrowie i komfort. Dobrze zaprojektowana i wykonana zapewnia wysoki komfort osobom przebywającym wewnątrz wentylowanych pomieszczeń, odpowiednio przefiltrowane powietrze ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie a to wszystko przekłada się na oszczędności czy to w postaci kosztów eksploatacji obiektu czy, co najważniejsze, kwestii naszego zdrowia.

Zajmujemy się projektowaniem oraz wykonawstwem systemów wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacją) w lokalach mieszkalnych, ale i usługowych.

Kontakt

Nazwa firmy
Klimatyzacja Reda
Adres
ul. Gdańska 12/5 , 84-240 Reda
Telefon
Telefon 2
E-mail
WWW
Facebook
Youtube
-
Instagram
-

Wyślij wiadomość

Tagi

Tagi:
klimatyzacja Reda,  profesjonalna klimatyzacja Reda,  dobra klimatyzacja Reda,  tania klimatyzacja Reda,  najlepsza klimatyzacja Reda,  klimatyzacja,  montaż klimatyzacji,  serwis klimatyzacji,  montaż klimatyzatorów,  naprawa klimatyzacji,  Reda,  w Redzie,  Reda i okolice,  gmina Reda

Odsłony: 8

Mapa

Używamy plików cookies.