Dodaj firmę do katalogu
Pożyczki pod zastaw Wołomin

Pożyczki pod zastaw Wołomin


Pożyczki, kredyty   Legionów 4, 05-200 Wołomin
Tagi: pożyczki pod zastaw Wołomin

Wyślij wiadomość


Wyślij wiadomość Kopiuj do schowka

Email skopiowany!

Telefon

Zadzwoń Kopiuj do schowka

Numer skopiowany!

Telefon

Zadzwoń Kopiuj do schowka

Numer skopiowany!

Informacje

Nasz Lombard jest renomowanym lombardem w mieście Wołomin oferującym swoje usługi także w Internecie. Zajmujemy się sprzedażą oraz skupem wartościowych rzeczy materialnych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego cieszymy się dobrą opinią w mieście i w rekomendacjach Google. Zapewniamy pełną dyskrecję, uczciwość jak i bezpieczną obsługę.

Każdy klient kupujący lub zastawiający swój przedmiot w naszym Lombardzie w Wołominie może liczyć na dyskrecję, terminowość i dogodne warunki umowy korzystnej dla obydwu stron. Transakcja odbywa się szybko i sprawnie przy minimum formalności. Wystarczy mieć przy sobie przedmiot pod zastaw lub sprzedaż i dowód osobisty. Wycena przedmiotu jest bezpłatna, a gotówkę zawsze wypłacamy od ręki.

Zajmujemy się skupem wartościowych rzeczy na korzystnych warunkach dla obydwu stron. Skupujemy złoto, srebro, telefony, szeroko pojętą elektronikę oraz elektronarzędzia, antyki, starocie, rowery itp.

Oferujemy nowe oraz używane przedmioty materialne. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów w naszym sklepie internetowym jest możliwy do sprawdzenia w naszym lombardzie w Wołominie.

Kontakt

Nazwa firmy
Pożyczki pod zastaw Wołomin
Adres
Legionów 4, 05-200 Wołomin
Telefon
Telefon 2
E-mail
WWW
Facebook
-
Youtube
-
Instagram
-

Wyślij wiadomość

Tagi

Tagi:
pożyczki pod zastaw Wołomin

Odsłony: 9

Mapa

Używamy plików cookies.