Dodaj firmę do katalogu
Auto serwis Pruszków

Auto serwis Pruszków


Mechanika pojazdowa   ul. Grunwaldzka 43, 05-800 Pruszków
Tagi: auto serwis Pruszków

Wyślij wiadomość


Wyślij wiadomość Kopiuj do schowka

Email skopiowany!

Telefon

Zadzwoń Kopiuj do schowka

Numer skopiowany!

Telefon

Zadzwoń Kopiuj do schowka

Numer skopiowany!

Informacje

"VISION" AUTOSERWIS

VISION to niezależny warsztat samochodowy działający już 2008 roku. Z naszych usług każdego dnia korzysta wielu kierowców z Pruszkowa i Piastowa. Cenią nas za rzetelnie przeprowadzane naprawy samochodów, korzystne ceny i krótkie terminy oczekiwania na odbiór samochodów. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe mechaniczne i blacharskie. Ponadto dysponujemy własną lakiernią, w której nasi pracownicy precyzyjnie dobierają odcień lakieru i nakładają nową warstwę powłoki w odpowiednich warunkach. Ponadto zajmujemy się klimatyzacją, wulkanizacją, a także wykonujemy przeglądy okresowe. Podpisaliśmy umowy z wieloma czołowymi producentami samochodów w zakresie uzyskania dostępu do serwisowej bazy wiedzy. Ponadto mamy dostęp do oryginalnych części zamiennych blacharskich i mechanicznych. Współpracujemy m.in. z:

Renault, Dacia
Audi, Volkswagen, Seat, Skoda
Peugeot, Citroen
Ford

W przypadku marek Renault, Citroen i Peugeot, mamy dostęp do specjalnych aplikacji internetowych umożliwiających weryfikowanie i zamawianie „online” oryginalnych części zamiennych na podstawie numeru VIN pojazdu. Minimalizuje to ewentualne błędy przy zamówieniach. Mamy również dostęp do wiedzy i materiałów pozwalających prowadzenie naprawy pojazdów tych marek według standardów Autoryzowanych Stacji Obsługi.

Równocześnie współpracujemy również z niezależnymi dostawcami części zamiennych takimi jak: Inter Cars, Polcar, BHMD i wieloma innymi.

Kontakt

Nazwa firmy
Auto serwis Pruszków
Adres
ul. Grunwaldzka 43, 05-800 Pruszków
Telefon
Telefon 2
E-mail
WWW
Facebook
-
Youtube
-
Instagram
-

Wyślij wiadomość

Tagi

Tagi:
auto serwis Pruszków

Odsłony: 9

Mapa

Używamy plików cookies.