Dodaj firmę do katalogu
Hydraulik Zamość
Hydraulik Zamość

Hydraulik Zamość


Usługi hydrauliczne   Instalacje grzewcze   Usługi wod-kan   Siedliska Kolonia 72, 22-400 Zamość
Tagi: hydraulik Zamość

Wyślij wiadomość


Wyślij wiadomość Kopiuj do schowka

Email skopiowany!

Telefon

Zadzwoń Kopiuj do schowka

Numer skopiowany!

Telefon

Zadzwoń Kopiuj do schowka

Numer skopiowany!

Informacje

Jesteśmy firmą hydrauliczną z wieloletnim doświadczeniem. Nasza firma instalacyjna TOMAR istnieje na rynku nieprzerwanie od kilkunastu lat. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1989 roku, Od samego początku firma jest nastawiona na wykonywanie usług hydraulicznych na najwyższym poziomie w konkurencyjnych cenach, z nastawieniem na jak najlepsze spełnianie oczekiwań klientów. Obecnie obszar naszej działalności obejmuje teren woj. Lubelskiego. Zdobyte doświadczenie i wiedzę przekładamy na solidną pracę i końcowy efekt przeprowadzanych przez naszą firmę prac, zgodny z oczekiwaniami naszych klientów.

Początkowo zakres prac obejmował jedynie usługi hydrauliczne i instalatorskie. Cały czas podnosząc nasze kwalifikacje oraz zdobywając niezbędne doświadczenie powiększyliśmy zakres działalności również o wykonywanie instalacji wentylacyjnych, rekuperacji oraz centralnego odkurzania. Pozwala to naszym klientom na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy na poszukiwanie fachowców z innych dziedzin, a tym samym przeprowadzenie wszelkich prac instalatorskich zatrudniając jedną doświadczoną ekipę. Nabyta wiedza i praktyka pozwala nam na fachowe i rzetelne wykonanie każdego zlecenia.

W naszej ofercie oferujemy nie tylko naprawę drobnych usterek, lecz również kompleksową obsługę w zakresie instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych i gazowych, montażu urządzeń sanitarnych oraz rekuperacji. Posiadamy również niezbędne uprawnienia do wykonywania prób szczelności wewnętrznych instalacji gazowych i przeglądów instalacji gazowych. Usługi gazowe w Zamościu wykonujemy od wielu lat i cieszą się one dużym powodzeniem wśród naszych stałych klientów, zatem zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu w celu ustalenie potencjalnego zakresu prac.

Klienci naszej firmy cenią wysoką jakość wykonywanych usług połączoną z konkurencyjnymi cenami. Zarówno na etapie wyceny, jak i montażu służymy pełnym doradztwem w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań technicznych, materiałowych i funkcjonalnych. Za każdym razem kładziemy największy nacisk na punktualność, rzetelność i terminowość wykonywanych zleceń. Decydując się na naszą firmę, możesz być pewien, że Twój czas jest dla nas równie cenny jak dla Ciebie. Instalator zawsze pojawia się w umówionym terminie, a do pracy przystępuje niezwłocznie po dokonaniu wszystkich niezbędnych ustaleń i przygotowaniu narzędzi.

Zaufało nam już pokaźne grono klientów, a najlepiej świadczy o tym fakt, że wielu z nich wraca do nas po wielu latach oraz poleca nas znajomym.

Jest to dla naszej firmy najlepszy dowód na to, że stawiając na wysoką jakość wykonywanych usług osiągnęliśmy stabilną pozycję w branży hydraulicznej, instalatorskiej i remontowej na terenie Zamościa i okolic. Satysfakcję daje nam solidnie wykonana praca i zadowolenie klientów.
Nie uznajemy połowicznego wykonywania napraw, każde zlecenie jest równie ważne i przeprowadzane jednakowo starannie i rzetelnie.

Kontakt

Nazwa firmy
Hydraulik Zamość
Adres
Siedliska Kolonia 72, 22-400 Zamość
Telefon
Telefon 2
E-mail
WWW
Facebook
-
Youtube
-
Instagram
-

Wyślij wiadomość

Tagi

Tagi:
hydraulik Zamość

Odsłony: 6

Mapa

Używamy plików cookies.