Dodaj firmę do katalogu
Usługi wodno-kanalizacyjne Zamość
Usługi wodno-kanalizacyjne Zamość

Usługi wodno-kanalizacyjne Zamość


Usługi hydrauliczne   Kanalizacja, wodociągi   Usługi wod-kan   Siedliska Kolonia 72, 22-400 Zamość
Nasza firma świadczy profesjonalne usługi wodno-kanalizacyjne.
Tagi: usługi wodno-kanalizacyjne Zamość,  profesjonalne usługi wodno-kanalizacyjne Zamość,  tanie usługi wodno-kanalizacyjne Zamość,  usługi wodno-kanalizacyjne,  przyłącza wodno-kanalizacyjne,  instalacje wodno-kanalizacyjne,  usługi wod-kan,  wod-kan,  instalacje,  przyłącza,  prace wodno-kanalizayjne,  roboty wodno-kanalizacyjne,  szybko,  tanio,  profesjonalnie,  Zamość,  w Zamościu,  Zamość i okolice,  Krasnobród,  Szczebrzeszyn,  Zwierzyniec,  Adamów,  Grabowiec,  Komarów-Osada,  Łubanie,  Miączyn,  Nielisz,  Redecznica,  Sitno,  Skierbieszów,  Stary Zamość,  Sułów,  powiat zamojski

Wyślij wiadomość


Wyślij wiadomość Kopiuj do schowka

Email skopiowany!

Telefon

Zadzwoń Kopiuj do schowka

Numer skopiowany!

Telefon

Zadzwoń Kopiuj do schowka

Numer skopiowany!

Informacje

"ZUH Tomar"

Jesteśmy firmą hydrauliczną z wieloletnim doświadczeniem. Nasza firma instalacyjna TOMAR istnieje na rynku nieprzerwanie od kilkunastu lat. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1989 roku, od samego początku firma jest nastawiona na wykonywanie usług hydraulicznych na najwyższym poziomie w konkurencyjnych cenach, z nastawieniem na jak najlepsze spełnianie oczekiwań klientów. Obecnie obszar naszej działalności obejmuje teren woj. Lubelskiego. Zdobyte doświadczenie i wiedzę przekładamy na solidną pracę i końcowy efekt przeprowadzanych przez naszą firmę prac, zgodny z oczekiwaniami naszych klientów.

INSTALACJE WODOCIĄGOWE

Jednym z głównych elementów oferty naszej firmy jest montaż nowych, naprawa i cały szereg innych usług hydraulicznych, obejmujących instalacje wodociągowe. Jest to skomplikowany układ części, umożliwiający doprowadzenie bieżącej, ciepłej i zimnej wody do poszczególnych pomieszczeń. Składa się ze specjalistycznych urządzeń, przewodów doprowadzających, jak również armatury.

Wykonujemy wszystkie niezbędne usługi z zakresu tego typu konstrukcji. Proponujemy między innymi montaż instalacji wodnych, badanie szczelności instalacji, usuwanie usterek i wiele innych. Dzięki temu, wybierając nasze usługi mają Państwo pewność, że pomożemy w każdej awaryjnej sytuacji.

Zadzwoń do nas zarówno wtedy, kiedy budujesz dom, remontujesz łazienkę i musisz zamontować poszczególne urządzenia czy armaturę, jak i podczas awarii. Badanie szczelności, naprawa baterii lub innego elementu nie zajmie nam dużo czasu, a Państwo będziecie długo cieszyli się ze swojej instalacji wodnej.

INSTALACJE KANALIZACYJNE

Specjalnością naszej firmy są kompleksowe usługi hydrauliczne, obejmujące między innymi szereg prac w zakresie instalacji kanalizacyjnej. Są to niezwykle rozbudowane konstrukcje, które odprowadzają zużytą wodę do ścieków.

Elementów tych jest sporo, dlatego też instalacja kanalizacyjna musi być odpowiednio zaprojektowana i rozbudowana. Jednocześnie należy zadbać o jej szczelność, jak również montaż specjalnych syfonów, które zapobiegną powstawaniu nieprzyjemnych zapachów w pomieszczeniu.

Wykonujemy też instalacje kanalizacyjne z rur niskoszumowych na życzenie klienta.

Jeśli chcecie Państwo szybko i bezproblemowo wprowadzić się do nowo wybudowanego domu lub zrobić generalny remont łazienki, kuchni czy ubikacji zapewniamy, że wybór naszej firmy będzie najlepszą decyzją. Wybierając nasze usługi macie Państwo pewność, że wszystkie prace zostaną wykonane w odpowiedni sposób i w krótkim czasie.

Na każdym etapie realizacji prac zapewniamy fachowe doradztwo i wyjaśniamy niezbędne do prawidłowego działania kanalizacji procesy.

Wszystkie nasze usługi poprzedzimy bezpłatnym kosztorysem i omówieniem wykonanej usługi.

Kontakt

Nazwa firmy
Usługi wodno-kanalizacyjne Zamość
Adres
Siedliska Kolonia 72, 22-400 Zamość
Telefon
Telefon 2
E-mail
WWW
Facebook
-
Youtube
-
Instagram
-

Wyślij wiadomość

Tagi

Tagi:
usługi wodno-kanalizacyjne Zamość,  profesjonalne usługi wodno-kanalizacyjne Zamość,  tanie usługi wodno-kanalizacyjne Zamość,  usługi wodno-kanalizacyjne,  przyłącza wodno-kanalizacyjne,  instalacje wodno-kanalizacyjne,  usługi wod-kan,  wod-kan,  instalacje,  przyłącza,  prace wodno-kanalizayjne,  roboty wodno-kanalizacyjne,  szybko,  tanio,  profesjonalnie,  Zamość,  w Zamościu,  Zamość i okolice,  Krasnobród,  Szczebrzeszyn,  Zwierzyniec,  Adamów,  Grabowiec,  Komarów-Osada,  Łubanie,  Miączyn,  Nielisz,  Redecznica,  Sitno,  Skierbieszów,  Stary Zamość,  Sułów,  powiat zamojski

Odsłony: 86

Mapa

Używamy plików cookies.