Dodaj firmę do katalogu
Bramy garażowe Pruszków
Bramy garażowe Pruszków

Bramy garażowe Pruszków


Ogrodzenia, kraty   Poręcze, balustrady   Bramy i drzwi garażowe   ul. Graniczna 38A, 05-800 Pruszków
Zajmujemy się produkcją, sprzedażą i montażem bram garażowych w Pruszkowie i okolicach.
Tagi: bramy garażowe Pruszków,  profesjonalne bramy garażowe Pruszków,  dobre bramy garażowe Pruszków,  tanie bramy garażowe Pruszków,  najlepsze bramy garażowe Pruszków,  bramy garażowe,  sprzedaż bram garażowych,  montaż bram garażowych,  szybko,  tanio,  profesjonalnie,  Pruszków,  w Pruszkowie,  Pruszków i okolice,  powiat pruszkowski,  Piastów,  Brwinów,  Nadarzyn,  Raszyn,  Michałowice

Wyślij wiadomość


Wyślij wiadomość Kopiuj do schowka

Email skopiowany!

Telefon

Zadzwoń Kopiuj do schowka

Numer skopiowany!

Telefon

Zadzwoń Kopiuj do schowka

Numer skopiowany!

Informacje

DOM-STER

Firma DOM-STER zajmuje się produkcją, sprzedażą i montażem bram
i ogrodzeń, a także sprzedażą i profesjonalnym montażem bram garażowych, bram przemysłowych, automatyki bramowej i drzwi.
Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży i autoryzację wielu Firm. Prowadzimy sprzedaż produktów takich firm jak HORMANN, CAME, VERDOOR, FAAC, WIŚNIOWSKI, KEY, DTM.
Oferujemy fachowe doradztwo, miłą obsługę, terminowe wykonanie i duże rabaty na produkty najwyższej jakości.


Bramy Garażowe

Na polskim rynku możemy znaleźć różne rodzaje bram garażowych. Najważniejszym czynnikiem, którym różnią się od siebie, jest ich sposób otwierania.

Wybierając odpowiedni model, należy zwrócić uwagę na komfort użytkowania, termoizolacyjność, zabezpieczenie antywłamaniowe oraz estetykę. Odpowiednio dopasowana brama do garażu będzie skutecznie chronić auto przed złodziejami, niesprzyjającymi warunkami pogodowymi, a także odśnieżaniem w zimę.

Nowoczesne bramy garażowe produkuje się na wymiar, dzięki czemu idealnie pasują do wymiarów konkretnego garażu w domu czy budynku firmowym. Wykonane są z materiałów, które odporne są na działanie negatywnych warunków atmosferycznych, więc stanowią skuteczną ochronę dla naszego samochodu.

Możemy je zamawiać w wielu różnych strukturach oraz kolorach. Dodatkowo w połączeniu z automatycznym napędem, stanowią wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.

Automatyczny napęd jest niezwykle pomocny w okresie jesieni i zimy, kiedy na dworze pada deszcz lub śnieg. Możemy wtedy otwierać i zamykać bramę za pomocą specjalnego pilota, bez wysiadania z samochodu.

Dodatkowo zaawansowany system fotokomórek jest niezwykle inteligentny, ponieważ zawsze będzie blokował ruch bramy, gdy tylko trafi na jakąkolwiek przeszkodę. Pomoże to zwiększyć bezpieczeństwo dzieci bawiących się na dworze, zwierząt przebywających na podwórku albo uchroni nadjeżdżający pojazd przed zgnieceniem.

Najpopularniejszym typem bramy garażowej jest segmentowa. Idealnie pasuje na niewielkie działki oraz do budynków o krótkich podjazdach. Świetnie współpracuje z napędem i całą automatyką.

Kolejnym często stosowanym rozwiązaniem są bramy rolowane. Taki model ma najlepsze właściwości izolacyjne, a największą korzyścią jest to, że nie zajmuje dużo miejsca w garażu, ponieważ zwijana jest na specjalną rolkę.

Popularne są również garażowe bramy rozwierne, które charakteryzują się łatwą obsługą i dość niskim kosztem. Trzeba jednak pamiętać, że podjazd wymaga dość dużej przestrzeni.

Kontakt

Nazwa firmy
Bramy garażowe Pruszków
Adres
ul. Graniczna 38A, 05-800 Pruszków
Telefon
Telefon 2
E-mail
WWW
Facebook
-
Youtube
-
Instagram
-

Wyślij wiadomość

Tagi

Tagi:
bramy garażowe Pruszków,  profesjonalne bramy garażowe Pruszków,  dobre bramy garażowe Pruszków,  tanie bramy garażowe Pruszków,  najlepsze bramy garażowe Pruszków,  bramy garażowe,  sprzedaż bram garażowych,  montaż bram garażowych,  szybko,  tanio,  profesjonalnie,  Pruszków,  w Pruszkowie,  Pruszków i okolice,  powiat pruszkowski,  Piastów,  Brwinów,  Nadarzyn,  Raszyn,  Michałowice

Odsłony: 90

Mapa

Używamy plików cookies.