Dodaj firmę do katalogu
Architekt Pruszków
Architekt Pruszków

Architekt Pruszków


Biura architektoniczne, architekci   Biura projektowe   ul. Antka 13 m 20, 05-800 Pruszków
Prowadzimy profesjonalne studio architektoniczne oferujące pełen zakres usług projektowych w zakresie architektury i konstrukcji.
Tagi: architekt Pruszków

Wyślij wiadomość


Wyślij wiadomość Kopiuj do schowka

Email skopiowany!

Telefon

Zadzwoń Kopiuj do schowka

Numer skopiowany!

Telefon

Zadzwoń Kopiuj do schowka

Numer skopiowany!

Informacje

Prowadzimy profesjonalne studio architektoniczne oferujące pełen zakres usług projektowych w zakresie architektury i konstrukcji. Realizujemy projekty budynków mieszkalnych, jak również biurowców, przedszkoli i restauracji. Swoją ofertę kieruję zarówno do osób, które poszukują standardowych rozwiązań, jak również tych, którzy chcą zrealizować projekt nietypowy. Gwarantuję wysoką jakość usług. Oferuję tylko sprawdzone i nowoczesne rozwiązania techniczne.

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi architektoniczne. Głównym aspektem prowadzonej działalności jest wykonawstwo projektów domów, mieszkań oraz innych budynków. Jako profesjonaliści zapewniamy pełen zakres usług projektowych w zakresie architektury i konstrukcji. Kompetencje naszego biura architektonicznego potwierdzają liczne realizacje projektów budynków mieszkalnych, przedszkoli i restauracji, a także liczne grono klientów zadowolonych z wykonanych przez nas prac.

Podejmiemy się wykonania zarówno standardowych projektów, jak i tych nietypowych. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i instytucji państwowych. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych usług i konkurencyjne ceny. Do realizacji zleceń podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i należytą starannością, stosując tylko sprawdzone rozwiązania techniczne.

Wykonujemy projekty architektoniczne budynków, takich jak np. restauracje, domy jednorodzinne, sklepy, biurowce, hale magazynowe czy przedszkola. Wszystkie realizacje tworzymy z niezwykłym wyczuciem estetycznym i myślą o Państwa komforcie, ponieważ najważniejsze jest zadowolenie naszych klientów. Potrafimy sprostać wymaganiom wszystkich klientów, nawet tych bardzo wymagających.

Podczas realizacji projektów dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół, a aranżacje wnętrz tworzymy w rozmaitych stylach. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która wykonała już wiele projektów różnych nieruchomości.

Zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania związane z prowadzą działalnością.

Kontakt

Nazwa firmy
Architekt Pruszków
Adres
ul. Antka 13 m 20, 05-800 Pruszków
Telefon
Telefon 2
E-mail
WWW
Facebook
-
Youtube
-
Instagram
-

Wyślij wiadomość

Tagi

Tagi:
architekt Pruszków

Odsłony: 98

Mapa

Używamy plików cookies.