Dodaj firmę do katalogu
Cięcie laserem Pruszków
Cięcie laserem Pruszków

Cięcie laserem Pruszków


Obróbka metali   ul. Staszica 1b, 05-800 Pruszków
Nasza firma świadczy usługi w zakresie laserowego cięcia blach ze stali, aluminium, sklejki i tworzyw sztucznych, gięcia na prasie krawędziowej oraz obróbce mechanicznej na obrabiarkach CNC.
Tagi: cięcie laserem Pruszków

Wyślij wiadomość


Wyślij wiadomość Kopiuj do schowka

Email skopiowany!

Telefon

Zadzwoń Kopiuj do schowka

Numer skopiowany!

Telefon

Zadzwoń Kopiuj do schowka

Numer skopiowany!

Informacje

Firma WarMet powstała w ....., od początku istnienia oferujemy kompleksowe usługi w zakresie obróbki blach. Nasza firma poprzez zastosowanie nowoczesnego parku maszynowego zapewnia wysokiej jakości usługi cięcia laserowego i plazmowego, gięcia oraz malowania i toczenia. Innowacyjne technologie zastosowane w naszych maszynach pozwalają uzyskać najwyższą jakość i powtarzalność w wykonywanych komponentach za stosunkowo niską cenę. Charakteryzuje nas duża elastyczność w stosunku do wymagań klienta. Jesteśmy otwarci na realizacje dużych kompleksowych zleceń jak również pojedynczych nie powtarzalnych elementów. Dzięki doświadczeniu, ciągłemu rozwojowi i inwestycjom w najnowsze technologie jesteśmy dostawcą produktów i usług dla wielu firm z Polski i Unii Europejskiej.

Dział cięcia laserem wykorzystuje nowoczesne maszyny, które z wysoką dokładnością obrabiają materiały takie jak stal konstrukcyjna, nierdzewna oraz aluminium.

Kontakt

Nazwa firmy
Cięcie laserem Pruszków
Adres
ul. Staszica 1b, 05-800 Pruszków
Telefon
Telefon 2
E-mail
WWW
Facebook
-
Youtube
-
Instagram
-

Wyślij wiadomość

Tagi

Tagi:
cięcie laserem Pruszków

Odsłony: 120

Mapa

Używamy plików cookies.