Dodaj firmę do katalogu
Fotowoltaika Tczew
Fotowoltaika Tczew

Fotowoltaika Tczew


Elektroinstalatorstwo   Energia odnawialna   Systemy teletechniczne   ul. Piaskowa 2, 83-032 Skowarcz
Nasza firma firma wykonuje profesjonalne instalacje fotowoltaiczne w Tczewie i okolicach.
Tagi: fotowoltaika Tczew,  profesjonalna fotowoltaika Tczew,  montaż fotowoltaiki Tczew,  montaż paneli fotowoltaicznych Tczew,  fotowoltaika,  panele fotowoltaiczne,  instalacje fotowoltaiczne,  montaż instalacji fotowoltaicznych,  montaż paneli fotowoltaicznych,  szybko,  tanio,  profesjonalnie,  montaż paneli słonecznych,  Tczew,  w Tczewie,  Tczew i okolice,  Gniew,  Pelplin,  Morzeszczyn,  Subkowy,  powiat tczewski

Wyślij wiadomość


Wyślij wiadomość Kopiuj do schowka

Email skopiowany!

Telefon

Zadzwoń Kopiuj do schowka

Numer skopiowany!

Telefon

Zadzwoń Kopiuj do schowka

Numer skopiowany!

Informacje

INTEK-TECH

Firma Intek-Tech Technika Instalacji istnieje na rynku od 2011 roku jednakże doświadczenie zawodowe właściciela oraz pracowników jest ponad 15-letnie. Nasze instalacje są innowacyjne, dopasowane do potrzeb i wymagań użytkowników oraz przede wszystkim bezpieczne. Prężnie działamy i stale rozwijamy się w branży elektrycznej, teletechnicznej a od 2014 roku montujemy również instalacje fotowoltaiczne dla klientów indywidualnych, gospodarstw rolniczych oraz firm.

Jesteśmy zaopatrzeni w wysokiej klasy, profesjonalne elektronarzędzia takich marek jak Hilti, Makita, Bosh w celu zapewnienia najwyższej jakości, estetyki wykonania przy jednocześnie możliwie szybkiej realizacji danej usługi.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z dużą dokładnością i precyzją, aby nasza praca zapewniła klientowi bezpieczeństwo i satysfakcję z solidnie wykonanej pracy. Każda wykonana przez nas instalacja zabezpieczona jest odpowiednią ilością wyłączników nadprądowych, różnicowoprądowych i ogranicznikami przepięć, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo dla użytkowników oraz odpowiednio zabezpiecza podpięty do instalacji sprzęt w domu czy w firmie.

Oferujemy kompleksowy zakres usług obsługi inwestycji począwszy od konsultacji na etapie koncepcji, montażu i uruchomieniu, skończywszy na szkoleniu i wykonaniu dokumentacji powykonawczej. Pomagamy również w uzyskaniu możliwych dotacji.

Przy konstruowaniu oferty zwracamy uwagę na indywidualne wymagania klienta. Zawsze doradzamy najlepsze rozwiązania dla jego inwestycji. Dostosowujemy ofertę do szczegółowych zaleceń usługobiorcy, jednocześnie dopasowując koszt i zaawansowanie instalacji do możliwości inwestora.

Charakteryzuje nas świetna znajomość rynku materiałowego.
Współpracujemy z producentami najwyższej klasy marek, takich jak: HAGER, BERKER, LEGRAND, EATON, WAGO i innych, stawiając na jakość w przystępnej cenie. Dzięki temu każdy z naszych klientów jest pewien, że instalacje w jego budynku wykonane są na najwyższym poziomie.
Na wykonane instalacje elektryczne i teletechniczne udzielamy 5-letniej rękojmi, natomiast na instalacje fotowoltaiczne okres rękojmi wynosi do NAWET 10 LAT.

Prowadzimy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz obsługę awaryjną technicznych systemów zabezpieczeń pomagających bezpiecznie mieszkać i prowadzić biznes.


Firma INTEK-TECH zajmuje się montażem instalacji fotowoltaicznych od 2014 roku. Ze względu na duże doświadczenie w branży elektroinstalacyjnej wiemy jak ważne dla prawidłowego i bezpiecznego działania jest wybór odpowiedniej klasy podzespołów instalacji fotowoltaicznej. Ich jakość i niezawodność gwarantuje naszym klientom satysfakcjonujące uzyski mocy przez długi czas.

Instalacja fotowoltaiczna to sposób na obniżenie rachunków za prąd i aktualnie jest to najlepsza inwestycja dla gospodarstw domowych, rolniczych czy firm. Inwestycja w panele fotowoltaiczne jest długoterminowa dlatego tak ważne jest wybranie wysokiej jakości komponentów, od sprawdzonych i wiarygodnych producentów których gwarancje mają rację bytu. Dodając do tego profesjonalny montaż doświadczonej ekipy INTEK-TECH możesz być pewny dobrze zainwestowanych pieniędzy.

Kontakt

Nazwa firmy
Fotowoltaika Tczew
Adres
ul. Piaskowa 2, 83-032 Skowarcz
Telefon
Telefon 2
E-mail
WWW
Facebook
-
Youtube
-
Instagram
-

Wyślij wiadomość

Tagi

Tagi:
fotowoltaika Tczew,  profesjonalna fotowoltaika Tczew,  montaż fotowoltaiki Tczew,  montaż paneli fotowoltaicznych Tczew,  fotowoltaika,  panele fotowoltaiczne,  instalacje fotowoltaiczne,  montaż instalacji fotowoltaicznych,  montaż paneli fotowoltaicznych,  szybko,  tanio,  profesjonalnie,  montaż paneli słonecznych,  Tczew,  w Tczewie,  Tczew i okolice,  Gniew,  Pelplin,  Morzeszczyn,  Subkowy,  powiat tczewski

Odsłony: 106

Mapa

Używamy plików cookies.