Dodaj firmę do katalogu
Instalacje elektryczne Tczew
Instalacje elektryczne Tczew

Instalacje elektryczne Tczew


Elektroinstalatorstwo   Energia odnawialna   ul. Piaskowa 2, 83-032 Skowarcz
Nasza firma wykonuje profesjonalne instalacje elektryczne w Tczewie i okolicach.
Tagi: instalacje elektryczne Tczew,  profesjonalne instalacje elektryczne Tczew,  instalatorstwo elektryczne,  wykonywanie instalacji elektrycznych,  instalacje elektryczne,  przyłącza elektryczne,  montaż instalacji elektrycznych,  szybko,  tanio,  profesjonalnie,  Tczew,  w Tczewie,  Tczew i okolice,  Gniew,  Pelplin,  Morzeszczyn,  Subkowy,  powiat tczewski

Wyślij wiadomość


Wyślij wiadomość Kopiuj do schowka

Email skopiowany!

Telefon

Zadzwoń Kopiuj do schowka

Numer skopiowany!

Telefon

Zadzwoń Kopiuj do schowka

Numer skopiowany!

Informacje

INTEK-TECH

Firma Intek-Tech Technika Instalacji istnieje na rynku od 2011 roku jednakże doświadczenie zawodowe właściciela oraz pracowników jest ponad 15-letnie. Nasze instalacje są innowacyjne, dopasowane do potrzeb i wymagań użytkowników oraz przede wszystkim bezpieczne. Prężnie działamy i stale rozwijamy się w branży elektrycznej, teletechnicznej a od 2014 roku montujemy również instalacje fotowoltaiczne dla klientów indywidualnych, gospodarstw rolniczych oraz firm.

Jesteśmy zaopatrzeni w wysokiej klasy, profesjonalne elektronarzędzia takich marek jak Hilti, Makita, Bosh w celu zapewnienia najwyższej jakości, estetyki wykonania przy jednocześnie możliwie szybkiej realizacji danej usługi.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z dużą dokładnością i precyzją, aby nasza praca zapewniła klientowi bezpieczeństwo i satysfakcję z solidnie wykonanej pracy. Każda wykonana przez nas instalacja zabezpieczona jest odpowiednią ilością wyłączników nadprądowych, różnicowoprądowych i ogranicznikami przepięć, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo dla użytkowników oraz odpowiednio zabezpiecza podpięty do instalacji sprzęt w domu czy w firmie.

Oferujemy kompleksowy zakres usług obsługi inwestycji począwszy od konsultacji na etapie koncepcji, montażu i uruchomieniu, skończywszy na szkoleniu i wykonaniu dokumentacji powykonawczej. Pomagamy również w uzyskaniu możliwych dotacji.

Przy konstruowaniu oferty zwracamy uwagę na indywidualne wymagania klienta. Zawsze doradzamy najlepsze rozwiązania dla jego inwestycji. Dostosowujemy ofertę do szczegółowych zaleceń usługobiorcy, jednocześnie dopasowując koszt i zaawansowanie instalacji do możliwości inwestora.

Główną działalnością naszej firmy od początku jej powstania jest wykonywanie i montaż instalacji elektrycznych dla klientów indywidualnych, firm czy jednostek budżetowych.

W naszych instalacjach elektrycznych stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo, zabezpieczając je odpowiednią ilością wyłączników nadprądowych, różnicowoprądowych i ogranicznikami przepięć oraz dzieląc ją na odpowiednio dużą ilość obwodów, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo dla użytkowników oraz odpowiednio zabezpiecza podpięty do instalacji sprzęt w domu czy w firmie.

Kontakt

Nazwa firmy
Instalacje elektryczne Tczew
Adres
ul. Piaskowa 2, 83-032 Skowarcz
Telefon
Telefon 2
E-mail
WWW
Facebook
-
Youtube
-
Instagram
-

Wyślij wiadomość

Tagi

Tagi:
instalacje elektryczne Tczew,  profesjonalne instalacje elektryczne Tczew,  instalatorstwo elektryczne,  wykonywanie instalacji elektrycznych,  instalacje elektryczne,  przyłącza elektryczne,  montaż instalacji elektrycznych,  szybko,  tanio,  profesjonalnie,  Tczew,  w Tczewie,  Tczew i okolice,  Gniew,  Pelplin,  Morzeszczyn,  Subkowy,  powiat tczewski

Odsłony: 107

Mapa

Używamy plików cookies.