Dodaj firmę do katalogu
Usługi elektryczne Tczew
Usługi elektryczne Tczew

Usługi elektryczne Tczew


Elektroinstalatorstwo   Energia odnawialna   ul. Piaskowa 2, 83-032 Skowarcz
Wykonujemy profesjonalne usługi elektryczne w Tczewie i okolicach.
Tagi: usługi elektryczne Tczew,  profesjonalne usługi elektryczne Tczew,  dobre usługi elektryczne Tczew,  tanie usługi elektryczne Tczew,  najlepsze usługi elektryczne Tczew,  usługi elektryczne,  elektryk Tczew,  elektryk,  elektroinstalatorstwo,  profesjonalny elektryk,  dobry elektryk,  najlepszy elektryk,  tani elektryk,  Tczew,  w Tczewie,  Tczew i okolice,  Gniew,  Pelplin,  Morzeszczyn,  Subkowy,  powiat tczewski

Wyślij wiadomość


Wyślij wiadomość Kopiuj do schowka

Email skopiowany!

Telefon

Zadzwoń Kopiuj do schowka

Numer skopiowany!

Telefon

Zadzwoń Kopiuj do schowka

Numer skopiowany!

Informacje

INTEK-TECH

Firma Intek-Tech Technika Instalacji istnieje na rynku od 2011 roku jednakże doświadczenie zawodowe właściciela oraz pracowników jest ponad 15-letnie. Nasze instalacje są innowacyjne, dopasowane do potrzeb i wymagań użytkowników oraz przede wszystkim bezpieczne. Prężnie działamy i stale rozwijamy się w branży elektrycznej, teletechnicznej a od 2014 roku montujemy również instalacje fotowoltaiczne dla klientów indywidualnych, gospodarstw rolniczych oraz firm.

Jesteśmy zaopatrzeni w wysokiej klasy, profesjonalne elektronarzędzia takich marek jak Hilti, Makita, Bosh w celu zapewnienia najwyższej jakości, estetyki wykonania przy jednocześnie możliwie szybkiej realizacji danej usługi.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z dużą dokładnością i precyzją, aby nasza praca zapewniła klientowi bezpieczeństwo i satysfakcję z solidnie wykonanej pracy. Każda wykonana przez nas instalacja zabezpieczona jest odpowiednią ilością wyłączników nadprądowych, różnicowoprądowych i ogranicznikami przepięć, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo dla użytkowników oraz odpowiednio zabezpiecza podpięty do instalacji sprzęt w domu czy w firmie.

Oferujemy kompleksowy zakres usług obsługi inwestycji począwszy od konsultacji na etapie koncepcji, montażu i uruchomieniu, skończywszy na szkoleniu i wykonaniu dokumentacji powykonawczej. Pomagamy również w uzyskaniu możliwych dotacji.

Przy konstruowaniu oferty zwracamy uwagę na indywidualne wymagania klienta. Zawsze doradzamy najlepsze rozwiązania dla jego inwestycji. Dostosowujemy ofertę do szczegółowych zaleceń usługobiorcy, jednocześnie dopasowując koszt i zaawansowanie instalacji do możliwości inwestora.

Główną działalnością naszej firmy od początku jej powstania jest wykonywanie i montaż instalacji elektrycznych dla klientów indywidualnych, firm czy jednostek budżetowych.

W naszych instalacjach elektrycznych stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo, zabezpieczając je odpowiednią ilością wyłączników nadprądowych, różnicowoprądowych i ogranicznikami przepięć oraz dzieląc ją na odpowiednio dużą ilość obwodów, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo dla użytkowników oraz odpowiednio zabezpiecza podpięty do instalacji sprzęt w domu czy w firmie.

Kontakt

Nazwa firmy
Usługi elektryczne Tczew
Adres
ul. Piaskowa 2, 83-032 Skowarcz
Telefon
Telefon 2
E-mail
WWW
Facebook
-
Youtube
-
Instagram
-

Wyślij wiadomość

Tagi

Tagi:
usługi elektryczne Tczew,  profesjonalne usługi elektryczne Tczew,  dobre usługi elektryczne Tczew,  tanie usługi elektryczne Tczew,  najlepsze usługi elektryczne Tczew,  usługi elektryczne,  elektryk Tczew,  elektryk,  elektroinstalatorstwo,  profesjonalny elektryk,  dobry elektryk,  najlepszy elektryk,  tani elektryk,  Tczew,  w Tczewie,  Tczew i okolice,  Gniew,  Pelplin,  Morzeszczyn,  Subkowy,  powiat tczewski

Odsłony: 18

Mapa

Używamy plików cookies.