Dodaj firmę do katalogu
Pompy ciepła Gdynia

Pompy ciepła Gdynia


Energia odnawialna   Aleja Zwycięstwa 241/7, 81-402 Gdynia
Tagi: pompy ciepła Gdynia

Wyślij wiadomość


Wyślij wiadomość Kopiuj do schowka

Email skopiowany!

Telefon

Zadzwoń Kopiuj do schowka

Numer skopiowany!

Telefon

Zadzwoń Kopiuj do schowka

Numer skopiowany!

Informacje

Future OZE z siedzibą w Gdyni jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w montażu systemów fotowoltaicznych, systemów ładowania samochodów elektrycznych oraz pomp ciepła. Naszym głównym celem jest redukcja kosztów energii, co za tym idzie, poprawa kondycji „portfeli” klientów którzy nam zaufali.

Pompa ciepła jest niezbędnym elementem systemu grzewczego w każdym oszczędnym domu. Można ją zainstalować w już istniejącym obiekcie bądź przewidzieć w instalacji grzewczej na etapie projektowania nowoczesnego i ekonomicznego domu.

Nasza firma Futur Solar Oze zajmuje się autoryzowanym montażem pomp ciepła w Gdyni, Sopocie i Gdańsku oraz mniejszych miejscowościach na trenie województwa pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego. Montujemy urządzenia renomowanych producentów o wysokiej jakości, którzy są liderami w branży ciepłowniczej OZE, takich jak m. in. Stiebel Eltron, Kaisai, Panasonic. Nasza oferta skierowana jest do szerokiej gamy klientów, uwzględniając systemy grzewcze dla małych oraz większych domów i obiektów przemysłowych.

Optymalnym rozwiązaniem jest uwzględnienie instalacji pomp ciepła już na etapie projektowania inwestycji. Dzięki temu instalacja urządzeń pomp ciepła stanie się znacznie szybsza oraz łatwiejsza, ponieważ nie będzie wymagała zmian w już istniejących instalacjach.

Kontakt

Nazwa firmy
Pompy ciepła Gdynia
Adres
Aleja Zwycięstwa 241/7, 81-402 Gdynia
Telefon
Telefon 2
E-mail
WWW
Facebook
Youtube
-
Instagram
-

Wyślij wiadomość

Tagi

Tagi:
pompy ciepła Gdynia

Odsłony: 22

Mapa

Używamy plików cookies.