Dodaj firmę do katalogu
Transport międzynarodowy Gdynia
Transport międzynarodowy Gdynia

Transport międzynarodowy Gdynia


Transport   ul. Jarzębinowa 48/4, 81-589 Gdynia
Nasza firma świadczy profesjonalne usługi transportowe międzynarodowe.
Tagi: transport międzynarodowy Gdynia,  profesjonalny transport międzynarodowy Gdynia,  usługi transportowe międzynarodowe Gdynia,  transport międzynarodowy,  szybko,  tanio,  profesjonalnie,  Gdynia,  w Gdyni,  Gdynia i okolice

Wyślij wiadomość


Wyślij wiadomość Kopiuj do schowka

Email skopiowany!

Telefon

Zadzwoń Kopiuj do schowka

Numer skopiowany!

Telefon

Zadzwoń Kopiuj do schowka

Numer skopiowany!

Informacje

DUO TRANS

Jesteśmy firmą transportową z wieloletnim doświadczeniem, która działa na rynku krajowym oraz międzynarodowym. W naszej karierze zaufało nam wiele firm, a liczba zadowolonych Klientów stale rośnie. Dostosowujemy usługi do wymagań Klientów oraz ich potrzeb. Największy nacisk kładziemy na terminowość i jakość wykonywanych zleceń. Specjalizujemy się w transporcie chłodniczym oraz plandekowym. Jak wiadomo, pierwszy z nich jest wymagający ze względu na utrzymanie odpowiedniej temperatury, jak i warunków sanitarnych. Zapewniamy całopojazdowy i częściowy transport w temperaturze kontrolowanej. Jeśli chodzi o transport plandekowy, który jest bardzo popularną formą przewozu ładunków neutralnych, wykonujemy go za pomocą naczep typu firanka. Dodatkowo w naszym wyposażeniu posiadamy takie naczepy jak chłodnie, plandeki, busy oraz prowadzimy trucking naczep. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania, a nasze auta cechuje niska awaryjność. Zawsze służymy pomocą i dokładamy wszelkich starań, aby Klient był jak najbardziej zadowolony. Zorganizujemy Państwa dostawę we wszelkie miejsca w Europie.

Transport międzynarodowy

Oferujemy Państwu przewóz w relacjach międzynarodowych następującymi naczepami ( pojazdami):

-Chłodnie do 22t, 33 pll
-Chłodnie do 3,5 t
-Plandeki do 24 t, 33 pll
-Plandeki do przewozów drobnicowych
-Busy do przesyłek ekspresowych
-Trucking naczep
Lądowy transport towarów

Transport międzynarodowy ma na celu dostarczenie produktu z jednego miejsca do drugiego w najbardziej efektywny sposób. Transport międzynarodowy to najpopularniejsza forma przewozu towarów na terenie Unii Europejskiej. W zależności od rodzaju ładunku proponujemy odpowiedni pojazd, który dostarczy towary w nienaruszonym stanie do miejsca docelowego. Dodatkowo monitorujemy poziom cen, aby Klienci otrzymywali najlepsze z możliwych warunków.
Pomoc w rozwoju

Dużą zaletą transportu międzynarodowego jest rozszerzanie węzłów transportowych oraz przyczynianie się do dynamicznego rozwoju gospodarczego. Przemysł międzynarodowy umożliwia globalne przewożenie towarów, co pozwala na poznanie zagranicznych rynków.


Nasze usługi

Transport chłodniczy
Transport plandekowy
Transport krajowy
Trucking naczep
Przesyłki ekspresowe

Kontakt

Nazwa firmy
Transport międzynarodowy Gdynia
Adres
ul. Jarzębinowa 48/4, 81-589 Gdynia
Telefon
Telefon 2
E-mail
WWW
Facebook
-
Youtube
-
Instagram
-

Wyślij wiadomość

Tagi

Tagi:
transport międzynarodowy Gdynia,  profesjonalny transport międzynarodowy Gdynia,  usługi transportowe międzynarodowe Gdynia,  transport międzynarodowy,  szybko,  tanio,  profesjonalnie,  Gdynia,  w Gdyni,  Gdynia i okolice

Odsłony: 20

Mapa

Używamy plików cookies.