Dodaj firmę do katalogu
Usługi dekarskie mazowieckie
Usługi dekarskie mazowieckie

Usługi dekarskie mazowieckie


Usługi dekarskie   Al. Piłsudskiego 168, 05-270 Marki
Tagi: usługi dekarskie mazowieckie

Wyślij wiadomość


Wyślij wiadomość Kopiuj do schowka

Email skopiowany!

Telefon

Zadzwoń Kopiuj do schowka

Numer skopiowany!

Telefon

Zadzwoń Kopiuj do schowka

Numer skopiowany!

Informacje

"TECHBUD"

Nasza firma oferuje szeroki wachlarz usług dekarskich. Na co dzień zajmujemy się tworzeniem konstrukcji dachów, pracami renowacyjnymi i remontowymi, montażem elementów dodatkowych, takich jak rynny, czy okna dachowe, a także ocieplaniem i przebudową poddaszy. Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego też zatrudniamy doświadczonych dekarzy, którzy zadbają o wysoką jakość usługi. Ponadto zawsze przestrzegamy rygorystycznych zasad BHP, co jest niezwykle ważne podczas prac na wysokościach.

Aby zadowolić naszych klientów i spełnić ich oczekiwania, oferujemy profesjonalne usługi związane z ociepleniem dachu. Tworzymy skuteczne izolacje pozwalające uniknąć strat ciepła. To ocieplenia używamy sprawdzonych materiałów i korzystamy z profesjonalnego sprzętu.

Jesteśmy doświadczonymi fachowcami, którzy podejmują się różnych prac dekarskich. Dach to ważny element konstrukcyjny całego budynku, dlatego ważne jest zadbanie o jego prawidłowy stan techniczny. Pomocne będą w tym m.in. regularne przeglądy pokrycia dachowego oraz naprawy pojawiających się uszkodzeń. Przeprowadzamy remonty dachów i sprawiamy, że znów spełniają swoje funkcje bez zarzutu. Dach, tak jak i inne części domu pod wpływem czasu i warunków atmosferycznych ulega zniszczeniu. Warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy.

Nasze usługi dekarskie świadczymy na terenie województwa mazowieckiego. Obszar naszej działalności to m.in. Warszawa, Marki, Przasnysz, Tłuszcz, Chorzele, Legionowo, Żuromin, czy Wołomin. Klientom zapewniamy kompleksowe działania obejmujące m.in. tworzenie konstrukcji nowych dachów, montaż pokrycia dachowego, wymianę pokrycia dachowego oraz uszczelnienia dachu. Współpracujemy z renomowanymi producentami materiałów budowlanych przeznaczonych do realizacji prac dekarskich.

Naszą ofertę dedykujemy właścicielom domów jednorodzinnych, budynków komercyjnych, obiektów użyteczności publicznej, a także przedsiębiorstwom. Zachęcamy do kontaktu – nasz zespół chętnie udzieli dodatkowych informacji na temat świadczonych usług.

Jeżeli zależy Państwu na wysokiej jakości usłudze dekarskiej, wybór naszej firmy będzie najlepszą decyzją. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli zadowoleni z naszej pracy. Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę i podnosimy kwalifikacje z zakresu dekarstwa, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami technologicznymi, co przekłada się na jakość naszej pracy. Ponadto współpracujemy z najlepszymi producentami pokryć dachowych, które zostały wykonane z trwałych, odpornych na zniszczenia materiałów. Nasi Klienci z pewnością docenią również szeroką ofertę oraz konkurencyjne ceny usług. Zdajemy sobie sprawę, że remont i budowa dachu to duży wydatek, dlatego też wprowadziliśmy możliwość płatności ratalnej.

Kontakt

Nazwa firmy
Usługi dekarskie mazowieckie
Adres
Al. Piłsudskiego 168, 05-270 Marki
Telefon
Telefon 2
E-mail
WWW
Facebook
-
Youtube
-
Instagram
-

Wyślij wiadomość

Tagi

Tagi:
usługi dekarskie mazowieckie

Odsłony: 24

Mapa

Używamy plików cookies.