Dodaj firmę do katalogu
Remonty i wykończenia wnętrz Piła
Remonty i wykończenia wnętrz Piła

Remonty i wykończenia wnętrz Piła


Wykańczanie wnętrz, remonty   ul. Świerkowa 64, 64-920 Piła
Nasza firma zajmuje się profesjonalnymi remontami i wykończeniami wnętrz w Pile i okolicach.
Tagi: remonty i wykończenia wnętrz Piła,  profesjonalne remonty Piła,  remonty Piła,  profesjonalne wykończenia wnętrz Piła,  wykończenia wnętrz Piła,  usługi remontowe,  usługi wykończeniowe,  remonty domów,  remonty mieszkań,  wykończenia wnętrz,  profesjonalnie,  szybko,  tanio,  Piła,  w Pile,  Piła i okolice,  Kaczory,  Łobżenica,  Ujście,  Wyrzysk,  Wysoka,  Białośliwie,  Miasteczko Krajeńskie,  Szydłowo,  powiat pilski

Wyślij wiadomość


Wyślij wiadomość Kopiuj do schowka

Email skopiowany!

Telefon

Zadzwoń Kopiuj do schowka

Numer skopiowany!

Telefon

Zadzwoń Kopiuj do schowka

Numer skopiowany!

Informacje

SPEKTRUM Firma Remontowo-Budowlana

Spektrum to efektywność działania i solidność wykonania. Przedsiębiorstwo rozpoczęło swoje funkcjonowanie na rynku Pilskim od 2004 roku Początkowo nasza działalność skupiała się głównie na stolarce otworowej, a wraz z rozwojem i zdobywanym doświadczeniem przeistoczyliśmy się w firmę ogólnobudowlaną świadczącą szeroki wachlarz usług, od konstrukcji po kompleksowe wykończenia wnętrz.

Zapewniamy swoim Klientom realizacje najwyższej jakości. Naszą firmę cechuje profesjonalizm i perfekcjonizm. Pracujemy wykorzystując stare i nowe technologie, pomagając w doborze materiałów nowoczesnych i energooszczędnych. Nasze działanie podczas realizacji zleceń cechuje solidność, terminowość i fachowość. Posiadamy certyfikat firma godna zaufania, oraz super wykonawca Rockwool.

Nasza firma remontowa zajmuje się wszelkiego rodzaju remontami i wykończeniami wnętrz. Wykonujemy praktycznie wszystkie możliwe prace remontowe i wykończeniowe wnętrz. Chcąc powiedzieć w skrócie obecnie świadczymy praktycznie wszystkie usługi zarówno remontowe i budowlane. Dlatego nie pytaj nas „czy robimy…” bo nasza odpowiedź będzie TAK. Wykonujemy budowy domów od „a” do „z”, dachy, elewacje, ocieplenia, hydraulikę, elektrykę oraz wszystkie możliwe wykończenia wnętrz. Chcesz mieć jednego pewnego dającego gwarancję wykonawcę? Skontaktuj się z nami.

Firma Spektrum świadcząca usługi w zakresie budownictwa oraz remontów budynków i mieszkań z pewnością jest jedną z firm wysokiego zaufania społecznego. To od jakości usługi jakie oferujemy zależy nie tylko estetyka czy dokładność wykonania, ale również bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców. Chodzi nie tylko o komfort użytkowania domów, ale również o zdrowie i życie człowieka. To właśnie on jest w centrum naszych zainteresowań.

Remonty domów, remonty i wykończenia wnętrz to zakres działania naszej firmy. W pakiecie oferujemy wszystkie standardowe i niezbędne usługi, takie jak wykończenie kuchni, łazienek, hydraulika oraz elektryka domów. Posiadamy wszystkie niezbędne do wykonywania tego typu usług cechy, jak również duże doświadczenie na tym polu. Wykonywane przez nas remonty mieszkań to wysoka jakość wykonania, a przy tym bardzo dobra terminowość. Szybko, dokładnie i sprawnie to główne cechy naszej ekipy remontowo budowlanej. Krótkie terminy realizacji przyciągają do nas klientów. Tym co naprawdę się liczy to fakt, że przy wysokim standardzie usług jesteśmy w stanie wykonywać je za atrakcyjne niskie stawki.

Kontakt

Nazwa firmy
Remonty i wykończenia wnętrz Piła
Adres
ul. Świerkowa 64, 64-920 Piła
Telefon
Telefon 2
E-mail
WWW
Facebook
-
Youtube
-
Instagram
-

Wyślij wiadomość

Tagi

Tagi:
remonty i wykończenia wnętrz Piła,  profesjonalne remonty Piła,  remonty Piła,  profesjonalne wykończenia wnętrz Piła,  wykończenia wnętrz Piła,  usługi remontowe,  usługi wykończeniowe,  remonty domów,  remonty mieszkań,  wykończenia wnętrz,  profesjonalnie,  szybko,  tanio,  Piła,  w Pile,  Piła i okolice,  Kaczory,  Łobżenica,  Ujście,  Wyrzysk,  Wysoka,  Białośliwie,  Miasteczko Krajeńskie,  Szydłowo,  powiat pilski

Odsłony: 32

Mapa

Używamy plików cookies.