Dodaj firmę do katalogu
Wywóz gruzu - kontenery na gruz Legnica
Wywóz gruzu - kontenery na gruz Legnica

Wywóz gruzu - kontenery na gruz Legnica


Asenizacja, wywóz śmieci i odpadów   Kontenery   ul. Przemysłowa, 59-200 Legnica
Tagi: wywóz gruzu Legnica,  kontenery na gruz Legnica,  profesjonalny wywóz gruzu Legnica,  wynajem kontenerów na gruz Legnica

Wyślij wiadomość


Wyślij wiadomość Kopiuj do schowka

Email skopiowany!

Telefon

Zadzwoń Kopiuj do schowka

Numer skopiowany!

Telefon

Zadzwoń Kopiuj do schowka

Numer skopiowany!

Informacje

EKO-LOGIS

Świadczymy usługi wywozu gruzu, odpadów budowlanych i produkcyjnych w kontenerach. Zlecenia realizujemy na terenie Legnicy i pobliskich miejscowości, a z naszych usług mogą korzystać zarówno klienci prywatni, jak i przedsiębiorstwa budowlane, które w ramach swojej działalności stają się wytwórcami odpadów. Podstawiamy kontenery umówione miejsce. Czas wynajmu pojemnika uzgadniamy indywidualnie z każdym klientem, a następnie odbieramy zapełniony kontener zgodnie z zasadami bezpiecznego postępowania z odpadami i wymogami ewidencji BDO. Przy współpracy z firmami na miejscu wystawiamy kartę przekazania odpadów (KPO), dzięki czemu wywóz odpadów budowlanych w Legnicy odbywa się w zgodzie z obowiązującymi przepisami.

Kontenery w Legnicy dostarczamy w dwóch wariantach gabarytowych – 4 m³ oraz 7 m³. Możliwość wyboru pojemności pozwala dopasować rodzaj kontenera do ilości pozyskanych odpadów w trakcie różnego rodzaju prac. Większe pojemniki sprawdzą się przy wywozie gruzu w Legnicy powstałego w trakcie budowy domu, generalnego remontu, przeprowadzki lub rozbiórki obiektów budowlanych, natomiast mniejsze odpowiedniki będą dobrym wyborem przy sprzątaniu pozostałości po remoncie w domu, drobnych pracach wykończeniowych czy porządkowych w ogrodzie lub na działce.

Przy wyborze kontenera na wynajem w Legnicy możesz uwzględnić rodzaj odpadów, które powstają podczas trwających prac remontowo-budowlanych. Wywóz gruzu czystego pozwala w większej ilości przekazać pozyskane odpady do recyklingu i ponownie wykorzystać m.in. w formie mieszanek bitumicznych do budowy dróg lub fundamentów. Odpady budowlane odebrane od naszych klientów trafiają do zakładów utylizacji, które specjalizują się w ich profesjonalnym unieszkodliwieniu bez szkodliwych następstw dla środowiska i całego ekosystemu.

Kontakt

Nazwa firmy
Wywóz gruzu - kontenery na gruz Legnica
Adres
ul. Przemysłowa, 59-200 Legnica
Telefon
Telefon 2
E-mail
WWW
Facebook
-
Youtube
-
Instagram
-

Wyślij wiadomość

Tagi

Tagi:
wywóz gruzu Legnica,  kontenery na gruz Legnica,  profesjonalny wywóz gruzu Legnica,  wynajem kontenerów na gruz Legnica

Odsłony: 36

Mapa

Używamy plików cookies.